FAQs

Frequently Asked Questions

Aradığınız ürünlere hızla ulaşabilmeniz için ana sayfada yer alan "Arama" seçeneğine tıklayarak kolayca arama yapabilirsiniz.
https://zenginmobilyacenter.com/ güvenliğiniz, test edilmiş yazılımlar ve dünyanın konusunda uzman şirketlerinin başında gelen Globalsign ve Thawte Global firmalarının sağladığı SSL şifreleme yöntemiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, kesinlikle Gala serverları üzerinde saklanmamaktadır. Ödeme işlemleriniz siz ve bankanız arasında gerçekleşmekte, bize sadece banka tarafından bu işlemin onaylanıp onaylanmadığı bilgisi iletilmekte, ödeme bilgileriniz 3. kişilerin ulaşımına ve müdahalesine kapalı tutulmaktadır. Üyelerimiz yapmış olduğu işlemlerde 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket etmenin rahatlığını yaşamaktadırlar.
Seçtiğiniz ürünleri "Sepete Ekle" butonuna tıklayıp sepetinize ekledikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayarak, alışverişinizi sadece birkaç adımla kolayca tamamlayabilirsiniz.
zenginmobilyacenter.com'dan vereceğiniz siparişlerinizi tüm Visa veya Mastercard ile peşin veya taksitle ayrıca banka havalesi ve EFT yoluyla ödeyebilirsiniz. Ödeme seçenekleri: Banka Havalesi, EFT Hesap Adı: Banka: Şube: Hesap Türü: Hesap No: IBAN No: Kredi Kartıyla Ödeme zenginmobilyacenter.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. Yani; internet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Maximum Kart, Paraf Kart kredi kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Taksitle yapacağınız alışverişlerde aşağıdaki kredi kartları geçerlidir: • Yapı Kredi Bankası: Worldcard • İş Bankası: Maximum Kart • TEB: Worldcard, Bonus Kart • Garanti Bankası: Bonus Kart • Deniz Bank: Bonus Kart • Finans Bank: Card Finans • Halk Bank: Paraf Kart
zenginmobilyacenter.com üzerinden sipariş verdiğinizin ürün 1 iş günü içerisinde onaylanacaktır.