Hakkımızda

Hızlı üretim ve stratejik pazarlama faaliyetleriyle tasarım ve kalitede devamlılığı sağlayan Zengin Mobilya Center’ın bu yolculuktaki en büyük hedefi her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede yaşatmak olmuştur. AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ve inovatif duruşuyla, sürekli kendini yenileyerek geleceğe sağlam adımlarla ilerleyen Zengin Mobilya Center; uzman ve özgün tasarımlarıyla tüketicilerinin de kendilerini özel hissetmelerini sağlamaktadır.

Bir Türkiye markası olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Zengin Mobilya Center; alanında uzman tasarımcıları, ödüllü tasarımları ve tecrübeli üretim kadrosuyla; adeta sanat eserleri ortaya koyarken, geniş bayi ağı ve katıldığı onlarca yurt içi ve yurt dışı fuarlarla da bilinirliğini her geçen gün arttırıyor.

Tüketicilerine dünya standartlarında, kaliteli ve geniş ürün yelpazesini cazip fiyatlarla sunmayı sağlayacak tasarımlar üretmeyi misyon edinen Zengin Mobilya Center; ürünlerini alanında uzman ekipler tarafından verilen kalite kontrol onayları sonrasında tüketicinin beğenisine sunuyor. Kaliteli ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Zengin Mobilya Center’ın ürün yelpazesinde yatak odası, yemek odası, genç odası, salon takımları, oturma grupları, TV üniteleri ve birbirinden farklı sıra dışı tasarımlarıyla evinize renk katacak mobilya aksesuarları gibi yüzlerce ürün bulunuyor.